ČASTO KLADENÉ DOTAZY
Jaké jsou vstupní náklady?

Obrovskou výhodou je, že u nás žádné vstupní náklady nemáte. Vstupní i produktové školení je zdarma, uhradíme za vás náklady spojené se získáním zkoušky u České národní banky a pro práci s klientem od nás dostanete tablet, na kterém uděláte veškerou práci.

Budu dostatečně zaučen/a?

Rozhodně ano! Všichni naši úvěroví poradci prochází vstupním a produktovým školením, měsíc se připravují na zkoušky pro získání certifikace České národní banky. Po celou dobu mají k dispozici zkušeného manažera a potřebné učební materiály.

Mohu pracovat na částečný úvazek?

Ano, spolupráce na zkrácený úvazek je možná. Sami si určíte, kolik času práci věnujete a jak si ji zorganizujete. Získáte tak dostatek prostoru pro rodinu, studium nebo koníčky. 

Budu chodit vybírat splátky?

Ne! Naši úvěroví poradci nejsou výběrčími splátek ani vymahateli. Všechny platby (vyplacení úvěru i jeho splácení) probíhá vždy z účtu na účet. V případě, že se klient dostane do platební neschopnosti, přejde pod naše inkasní oddělení, kde bude pohledávka řešena. 

Jaké jsou výhody práce na IČO?

Jste pánem svého volného času a můžete si s ním naložit, jak uznáte za vhodné. V podnikání seberealizujete své vlastní plány a sny.