Seminář 13.ledna 2011

 Jak napsat životopis / Jak se připravit na pracovní pohovor

Rádi bychom vás pozvali k účasti na semináři Jak správně napsat životopis a připravit se na pracovní pohovor.
Účastí na tomto semináři získáte praktické informace pro přípravu životopisu, zaměříme se na průběh přijímacího pohovoru. Abyste měli možnost konzultovat Vaše dotazy a maximálně využili toto setkání, je počet účastníků omezený. 
 

  • Datum a čas konání: 13.01.2011 16:00 - 18:00
  • Cena kurzu je: 250 Kč
  • Místo konání: Centrum volného času Praha 9, Lovosická 21

Seminář povede Ing. et Mgr. Kateřina Pavlíková, která 6 let pracovala v mezinárodní společnosti působící ve finančním sektoru a získala bohatou praxi v oblasti řízení lidských zdrojů. V průběhu své praxe absolvovala stovky výběrových pohovorů na rozmanité pracovní pozice. Více informací v sekci O mně

V případě zájmu o hlídání dětí v průběhu semináře, uvádějte tuto skutečnost v objednávce. Centrum volného času zabezpečí hlídání za zvýhodněnou cenu.

 Platba
Závazné přihlašování je spuštěno. Zašlete závaznou objednávku na emailovou adresu info@profikariera.cz, nebo zavolejte na 602 464 992. Následně obdržíte fakturu za závazně objednanou službu. Místo v kurzu bude zajištěno až po zaplacení účastnického poplatku (rozhodující je datum přijetí platby). Nejpozdější termín pro odeslání platby je 05.01.2011.
 

Těšíme se na setkání.

ProfiKariera plakát CVČ Prosek.pdf (294,6 kB)
 ___________________________________________________________________________________________

 

Obecné storno podmínky pro účastníky semináře

Při stornování kurzu 8. den a více před dnem, ve kterém se koná seminář, Vám bude vráceno 100 % zaplacených peněz nebo můžete navštívit stejný seminář v jiném termínu.

Pokud stornujete seminář v týdnu před seminářem (4. - 7. den před dnem, ve kterém se koná seminář), bude uplatněno 100 % storno (nebudou vráceny žádné peníze), ale můžete navštívit stejný seminář v jiném termínu.

Při stornování semináře 3. – 1. den před konáním semináře, případně v den semináře, nebo pokud se semináře vůbec nezúčastníte, bude uplatněno 100 % storno bez náhrady.