Seminář 21.ledna 2011

Jak správně napsat životopis a připravit se na pracovní pohovor

 Rádi bychom vás pozvali k účasti na semináři Jak správně napsat životopis a připravit se na pracovní pohovor.
 

Účastí na tomto semináři získáte praktické informace pro přípravu životopisu, zaměříme se na průběh přijímacího pohovoru. Abyste měli možnost konzultovat Vaše dotazy a maximálně využili toto setkání, je počet účastníků omezený na osm.

  • Datum a čas konání:     21.01.2011 15:00 - 17:00
  • Cena kurzu je:                 200Kč speciální cena pro členy Studia Motýlek
  • Místo konání:                  Studio Motýlek 
  • Přihláška:                        Vzhledem k omezenému počtu účastníků neváhejte a přihlaste se již dnes na recepci bazénu.

Na seminář můžete přijít s Vaším dítětem, k dispozici bude herna. Důležité je, abychom se vzájemně nerušili. 

Seminář povede Ing. et Mgr. Kateřina Pavlíková, která 6 let pracovala v mezinárodní společnosti působící ve finančním sektoru a získala bohatou praxi v oblasti řízení lidských zdrojů. V průběhu své praxe absolvovala stovky výběrových pohovorů na rozmanité pracovní pozice. Více informací v sekci O mně 

Těšíme se na setkání.

 

 ________________________________________________________________________________

 

Obecné storno podmínky pro účastníky semináře

 

Při stornování kurzu 8. den a více před dnem, ve kterém se koná seminář, Vám bude vráceno 100 % zaplacených peněz nebo můžete navštívit stejný seminář v jiném termínu.

Pokud stornujete seminář v týdnu před seminářem (4. - 7. den před dnem, ve kterém se koná seminář), bude uplatněno 100 % storno (nebudou vráceny žádné peníze), ale můžete navštívit stejný seminář v jiném termínu.

Při stornování semináře 3. – 1. den před konáním semináře, případně v den semináře, nebo pokud se semináře vůbec nezúčastníte, bude uplatněno 100 % storno bez náhrady.